Sekáč | Second hand | Second hand online | Outlet | Secondhand | Dámské oblečení | Dámský second hand | Výběrový second hand | Bazar second hand

Reklamační řád.

Případné reklamace vyřídíme v souladu platnými právními předpisy (Občanský zákoník pro fyzické osoby, Obchodní zákoník pro právnické osoby).

Veškeré zboží, které je nabízeno v našem obchodě je použité a prošlo již pracím procesem. To znamená, že záruka se nevztahuje na poškození zboží nevhodným ošetřetřením/vypráním, opotřebením a nevhodným zacházením či jiným poškozením. Zboží je před odesláním zákazníkovi pečlivě prohlédnuto zda není poškozeno.

Postup při reklamaci :

  1. Informujte nás o reklamaci e-mailem.
  2. Zboží zašlete jako doporučený balík na naši adresu.
  3. Do zásilky uveďte důvod reklamace a přiložte originál fakturu. Na ostatní ponechané zboží Vám zašleme fakturu v elektronické podobě na vyžádání.

Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději však do 14 dnů od jejího vzniku.

Zákazník může do 14 dní nevyhovující zboží vrátit. Náklady na vrácení nevyhovujícího zboží hradí kupující.

Odstoupení od smlouvy :

Kupující má právo dle občanského zákoníku odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Náklady na vrácení nevyhovujícího zboží hradí kupující. Po navrácení zboží, prodávající zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku do 14 dní na číslo účtu, které zákazník připíše na original fakturu, kterou vrátí společně s nevyhovujícím zbožím. Balné při vrácení zboží nevracíme. Při vrácení částky složenkou bude odečtena částka za podání složenky, kterou účtuje Česká pošta. Zboží je z vrchní lícové strany označeno tak, aby ho zákazník nemohl ve zkušební době 14 dní běžně používat a poté vrátit prodejci jako nevyhovující. Zboží bez našeho originálního označení zpět nepřijímáme, jelikož je neidentifikovatelné. Náklady na vrácení zboží hradí zákazník.

Zákazníkovi bude zaslána částka odpovídající kupní ceně zaplacené za zboží a cena nejnižšího přepravného, které máme v nabídce.

Informujte nás o vrácení nevyhovujícího zboží e-mailem.

Vzorový formulář o odstoupení od smlouvy

Zákazník může do 14 dní nevyhovující zboží vrátit. Náklady na vrácení nevyhovujícího zboží hradí kupující.

 Mimosoudní řešení sporů můžete uplatnit na těchto stránkách.

  https://adr.coi.cz/cs/form